Kancelaria

Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Magdzińska-Sochacka oferuje usługi z zakresu prawa karnego, cywilnego, gospodarczego, rodzinnego oraz prawa pracy.
Świadczymy usługi prawne na najwyższym merytorycznym poziomie, zarówno w pełnym zakresie, jak i w formie porad prawnych. Mamy za sobą wzbogacające doświadczenie pracy przy wielu skomplikowanych sprawach. Trudne przypadki pozwoliły nam rozwinąć skrzydła i wyrobić świeże spojrzenie na wiele kwestii.

adwokat piła adwokat czarnkówProponowane przez nas rozwiązania są kreatywne i przede wszystkim – skuteczne. Kierujemy się tylko i wyłącznie dobrem Klienta i z pełnym zaangażowaniem wszystkie nasze wysiłki mają na celu uzyskanie maksymalnej korzyści lub minimalizacji wynikłej szkody. Walcząc w Państwa imieniu, nie stawiamy sobie ograniczeń. Lubimy wyzwania: im wyższy stopień skomplikowania sprawy, z tym większym zaciekawieniem je podejmujemy. Dlatego nie wahajcie się, Państwo, zwrócić po profesjonalną pomoc prawną i przekonać, jak wiele stresu, niepewności i uciążliwych, często niejasnych procedur oszczędzi Państwu dobry adwokat.
Piła, Wałcz, Chodzież, Czarnków, Trzcianka – prowadzimy sprawy na terenie całego kraju.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nie ma u nas miejsca na błędy, rzetelność i wiedza merytoryczna nie sprawiają, że przymykamy oka na inne, niekoniecznie stricte prawne okoliczności sprawy. Znajomość realiów danej dziedziny czy środowiska pozwala nam na wielowymiarową analizę i dostrzeżenie tego, co nie zawsze oczywiste. Nasze usługi znacznie wychodzą poza ramy pojęcia „prawnik”. Kancelaria przyciąga z okolic, nawet dalszych, tych, którym zależy na kompleksowych usługach obejmujących nie tylko interpretację przepisów, ale i profesjonalne doradztwo, obsługę firm i wartościowe porady, zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Umiemy patrzeć i słuchać.

Mamy wysokie aspiracje a naszą ambicją jest stać się miejscem, do którego można przyjść z każdym problemem. A Państwu pozostaje tylko korzystać z naszych usług!